Konkurs na pierwszą rocznicę bloga

Już minął rok odkąd rozpoczęłam blogowanie. W podziękowaniu dla Was, moich czytelników, za to, że jesteście tu ze mną, czytacie moje wpisy i wspieracie mnie w tej działalności, przygotowałam konkurs. Do wygrania jest jedna (1) książka w języku greckim do wyboru z poniższych:

1. Ξενοδοχείο Ατλαντίς, παρακαλώ – krótkie opowiadanie w języku greckim ze słownikiem w języku angielskim, francuskim i niemieckim na poziomie A1.

2. Ο μικρός πρίγκιπαςMały Książę w języku greckim dla poziomu bardziej zaawansowanego.

 

Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jak znajomość języka greckiego wpłynie (lub wpływa) na Twoje życie?

Odpowiedź wpisz w komentarzu pod tym wpisem i napisz również, którą książkę chcesz wygrać. Z udzielonych odpowiedzi wybiorę tę, która według mnie jest najciekawsza. Na odpowiedzi czekam do 21 maja do końca dnia. Zwycięzca zostanie ogłoszony w kilka dni po zakończeniu konkursu. Powodzenia!

***

AKTUALIZACJA 14.06: Ponieważ nie mogłam się zdecydować na jedną odpowiedź, wybrałam dwie zwyciężczynie:

Natalia Baier i Natalia Markiewicz

Gratuluję dziewczyny! Wyślijcie mi swoje adresy na zaneta@powiedztopogrecku.pl. Wasze książeczki już czekają do wysłania.

***

Regulamin

  1. Konkurs organizowany jest z okazji pierwszych urodzin bloga Powiedz to po grecku.
  2. Czas trwania konkursu: 15/5 do 21/5 godz. 23:59.
  3. Organizatorem jest Żaneta Barska, autorka bloga Powiedz to po grecku.
  4. Zwycięzcą konkursu jest osoba, która według organizatora udzieli najciekawszej odpowiedzi.
  5. Pytanie konkursowe brzmi: Jak znajomość języka greckiego wpłynie (lub wpływa) na Twoje życie?
  6. Odpowiedzi na pytanie należy udzielić w komentarzu pod tym postem.
  7. Zwycięzca zostanie ogłoszony na blogu oraz na fanpejdżu Powiedz to po grecku.
  8. Nagrodą jest jedna (1) książka w języku greckim do wyboru z poniższych: Ξενοδοχείο Ατλαντίς, παρακαλώ lub Ο μικρός πρίγκιπας.
  9. Każda osoba, która bierze udział w konkursie, akceptuje niniejszy regulamin. Ewentualne zastrzeżenia lub reklamacje należy składać w formie elektronicznej w na adres poczty elektronicznej zaneta@powiedztopogrecku.pl.

Cześć! Nazywam się Żaneta Barska. Jestem tłumaczem języka greckiego i miłośniczką wszystkiego, co greckie. Moją misją jest promowanie języka greckiego i kultury Greków, aby jak najwięcej Polaków zainteresować tym krajem i pięknym językiem. Aby ułatwić im naukę języka greckiego, napisałam rozmówki polsko-greckie. Ponadto na moim drugim blogu Pod Akropolem na nowo odkrywam moje ukochane miasto – Ateny.