Konkurs na pierwszą rocznicę bloga

Już minął rok odkąd rozpoczęłam blogowanie. W podziękowaniu dla Was, moich czytelników, za to, że jesteście tu ze mną, czytacie moje wpisy i wspieracie mnie w tej działalności, przygotowałam konkurs. Do wygrania jest jedna (1) książka w języku greckim do wyboru z poniższych:

1. Ξενοδοχείο Ατλαντίς, παρακαλώ – krótkie opowiadanie w języku greckim ze słownikiem w języku angielskim, francuskim i niemieckim na poziomie A1.

2. Ο μικρός πρίγκιπαςMały Książę w języku greckim dla poziomu bardziej zaawansowanego.

 

Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jak znajomość języka greckiego wpłynie (lub wpływa) na Twoje życie?

Odpowiedź wpisz w komentarzu pod tym wpisem i napisz również, którą książkę chcesz wygrać. Z udzielonych odpowiedzi wybiorę tę, która według mnie jest najciekawsza. Na odpowiedzi czekam do 21 maja do końca dnia. Zwycięzca zostanie ogłoszony w kilka dni po zakończeniu konkursu. Powodzenia!

Regulamin

  1. Konkurs organizowany jest z okazji pierwszych urodzin bloga Powiedz to po grecku.
  2. Czas trwania konkursu: 15/5 do 21/5 godz. 23:59.
  3. Organizatorem jest Żaneta Barska, autorka bloga Powiedz to po grecku.
  4. Zwycięzcą konkursu jest osoba, która według organizatora udzieli najciekawszej odpowiedzi.
  5. Pytanie konkursowe brzmi: Jak znajomość języka greckiego wpłynie (lub wpływa) na Twoje życie?
  6. Odpowiedzi na pytanie należy udzielić w komentarzu pod tym postem.
  7. Zwycięzca zostanie ogłoszony na blogu oraz na fanpejdżu Powiedz to po grecku.
  8. Nagrodą jest jedna (1) książka w języku greckim do wyboru z poniższych: Ξενοδοχείο Ατλαντίς, παρακαλώ lub Ο μικρός πρίγκιπας.
  9. Każda osoba, która bierze udział w konkursie, akceptuje niniejszy regulamin. Ewentualne zastrzeżenia lub reklamacje należy składać w formie elektronicznej w na adres poczty elektronicznej zaneta@powiedztopogrecku.pl.

Cześć! Nazywam się Żaneta Barska. Jestem tłumaczem języka greckiego i miłośniczką wszystkiego, co greckie. Grecja jest bardzo popularna wśród Polaków, ale język grecki już nie. Dlatego ten blog powstał, żeby zainteresować więcej osób tym pięknym językiem. Mam nadzieję, że mi się to uda.