Polecam

Często dostaję pytania o polecenie wycieczek, miejsc noclegowych i innych miejsc związanych z Grecją. Na tej stronie prezentuję polecane przeze mnie usługi – wszystkie sprawdzone i godne zaufania.

WYCIECZKI

ATENY

Planujesz wypad do Aten? Skorzystaj z wycieczek organizowanych przez moją siostrę Asię i zasmakuj prawdziwego życia w stolicy Grecji. Więcej informacji pod linkiem: Spacer po Atenach.

ZAKYNTHOS

Project Holidays narodził się z miłości do wyspy Zakynthos, pasji i potrzeby pomagania polskim turystom. Założony przez Zuzannę Wiktorię Wiśniewską. Polkę, bydgoszczankę, przewodnika wycieczek, na stałe mieszkającą na wyspie. Oferują gotowe, 7-dniowe projekty wakacyjne, prowadzą nieszablonowe, kameralne wycieczki po Zakynthos i Kefalonii.

Wypożyczają samochody, quady, łodzie. Oceniają i rekomendują hotele, atrakcje turystyczne, lokalnych producentów i restauracje. Działają na zasadzie holiday plannera. W trosce o najważniejsze 7 dni w roku – Wasze wakacje. Sprawdźcie, jeśli tylko wybieracie się na Zakynthos.

NOCLEGI

Nie zaproponuję Ci konkretnych noclegów, bo nie wiem, gdzie się wybierasz. Polecam natomiast rezerwowanie poprzez stronę Booking.com. Jest to najbardziej zaufana strona do rezerwacji hoteli i apartamentów, w razie problemów obsługa klienta sprawnie pomaga rozwiązać problem. Skąd to wiem? Bo sama kiedyś tam pracowałam 🙂

Booking.com

Shopping Cart
Przewiń do góry