Często dostaję pytania o polecenie wycieczek, miejsc noclegowych i innych miejsc związanych z Grecją. Na tej stronie prezentuję polecane przeze mnie usługi – wszystkie sprawdzone i godne zaufania.

WYCIECZKI

ATENY

Planujesz wypad do Aten? Skorzystaj z wycieczek organizowanych przez moją siostrę Asię i zasmakuj prawdziwego życia w stolicy Grecji. Więcej informacji pod linkiem: Spacer po Atenach.

ZAKYNTHOS

Project Holidays narodził się z miłości do wyspy Zakynthos, pasji i potrzeby pomagania polskim turystom. Założony przez Zuzannę Wiktorię Wiśniewską. Polkę, bydgoszczankę, przewodnika wycieczek, na stałe mieszkającą na wyspie. Oferują gotowe, 7-dniowe projekty wakacyjne, prowadzą nieszablonowe, kameralne wycieczki po Zakynthos i Kefalonii.

Wypożyczają samochody, quady, łodzie. Oceniają i rekomendują hotele, atrakcje turystyczne, lokalnych producentów i restauracje. Działają na zasadzie holiday plannera. W trosce o najważniejsze 7 dni w roku – Wasze wakacje. Sprawdźcie, jeśli tylko wybieracie się na Zakynthos.

KORFU

Wszystko zaczęło się przypadkiem. W 2011 roku wyjechałam do Grecji, z pomysłem by spróbować zacząć tu żyć… Tak od początku. Wokoło wszystkie media trąbiły o greckim kryzysie, a ja postanowiłam, że właśnie w Grecji odnajdę swoje życiowe szczęście.

Kiedy z każdej strony mówiono mi, że Grecja tonie, ja zamknęłam się w pokoju i napisałam mój pierwszy post na bloga. I tak piszę moją SAŁATKĘ PO GRECKU już dobrych kilka lat: o Grecji, o moim życiu tutaj, o życiowym szczęściu oraz o Korfu. Kilka lat od napisania pierwszego posta, na bazie mojego bloga stworzyłam firmę, dzięki której każdego lata oprowadzam polskich turystów po wyspie Korfu. Tam też mieszkam już na stałe. Myślę, że jestem przykładem, że to wcale nie jest bajka, że można ze swojej pasji stworzyć również główne źródło utrzymania.

Na co dzień dużo piszę, podróżuje, nałogowo oglądam dobre filmy. Kocham marzyć, próbować nowych rzeczy, spotykać na mojej drodze ciekawych ludzi i nałogowo gapić się w morze.

NOCLEGI

Nie zaproponuję Ci konkretnych noclegów, bo nie wiem, gdzie się wybierasz. Polecam natomiast rezerwowanie poprzez stronę Booking.com. Jest to najbardziej zaufana strona do rezerwacji hoteli i apartamentów, w razie problemów obsługa klienta sprawnie pomaga rozwiązać problem. Skąd to wiem? Bo sama kiedyś tam pracowałam 🙂

Booking.com