Często dostaję pytania o polecenie wycieczek, miejsc noclegowych, a nawet usług związanych z blogowaniem. Na tej stronie prezentuję polecane przeze mnie usługi – wszystkie sprawdzone i godne zaufania.

WYCIECZKI

ATENY

Planujesz wypad do Aten? Skorzystaj z wycieczek organizowanych przez moją siostrę Asię i zasmakuj prawdziwego życia w stolicy Grecji. Więcej informacji pod linkiem: Spacer po Atenach.

NOCLEGI

Nie zaproponuję Ci konkretnych noclegów, bo nie wiem, gdzie się wybierasz. Polecam natomiast rezerwowanie poprzez stronę Booking.com. Jest to najbardziej zaufana strona do rezerwacji hoteli i apartamentów, w razie problemów obsługa klienta sprawnie pomaga rozwiązać problem. Skąd to wiem? Bo sama tam pracowałam 🙂

Booking.com

BLOGOWANIE

Aby prowadzić bloga, potrzeba kilku narzędzi, które nam to umożliwią. Poniżej przedstawiam usługi, z których korzystam. W większości korzystam z rozwiązań płatnych, ale niektóre z nich mają również bezpłatne plany.

UWAGA! Niektóre z poniższych linków to linki afiliacyjne, co oznacza, że jeśli zakupisz daną usługę, otrzymam z tego tytułu małą prowizję. Dzięki temu będę miała środki na utrzymanie mojego bloga.

HOSTING

Hosting to tzw. dom dla naszego bloga. Warto zadbać, żeby firma, z której korzystamy, była zaufana i cieszyła się dobrą opinią. Taką firmą jest Opiekun Bloga, z którego korzystam i polecam gorąco.

Na hasło: powiedztopogrecku otrzymasz 10% rabatu na dowolną usługę.

MAILERLITE

Mailerlite to usługa do wysyłania maili. Jeśli otrzymujesz ode mnie wiadomości, to właśnie dzięki tej usłudze je wysyłam.

Mailerlite jest bardzo prosty w obsłudze i bezpłatny do 1000 subskrybentów.