Pomoc

Pomoc

Najczęściej zadawane pytania

Płatności

W jaki sposób mogę dokonać płatności?

Na stronie są możliwe dwa sposoby płatności: poprzez szybki przelew i kartą kredytową/płatniczą.

Aby zapłacić szybkim przelewem, wybierz opcję Przelewy24. Zostaniesz przekierowany na stronę z logo banków. Po wybraniu swojego banku i zalogowaniu się na konto, dokonasz szybkiego przelewu.

Karty obsługuje system PayPal. W zależności od kraju, w którym się znajdujesz, może być wymagane utworzenie lub zalogowanie się na swoje konto PayPal.

Jeśli natomiast chcesz wpłacić pieniądze bezpośrednio na moje konto w Polsce, Grecji lub Anglii, napisz do mnie na zaneta@powiedztopogrecku.pl.

Czy można zapłacić przy odbiorze?

Nie, nie ma takiej możliwości. Zamówienie należy opłacić przed jego wysłaniem za pomocą szybkiego przelewu lub kartą kredytową/płatniczą.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Jeśli potrzebujesz faktury VAT na dane firmowe, napisz do mnie na zaneta@powiedztopogrecku.pl. Aby otrzymać ode mnie fakturę, musisz mieć ważny numer NIP do transakcji transgranicznych w obrębie UE. Moja firma jest zarejestrowana w Anglii, stąd też taki wymóg.

Dostawa

Jakie są możliwe formy dostawy?

Wysyłka produktów fizycznych realizowana jest w jeden z poniższych sposobów:

– Poczta Polskia Kurier48 – 15,50 zł

– Paczkomat – 15 zł

– odbiór w punkcie – 15 zł

– wysyłka zagraniczna do Grecji, Niemiec, Wielkiej Brytanii i na Cypr – 49 zł.

Podczas składania zamówienia pojawia się opcja wyboru preferowanej metody wysyłki.

Kiedy przesyłka do mnie dotrze?

Paczka jest wysyłana w ciągu 24-48 godzin od momentu złożenia zamówienia (od poniedziałku do piątku, w weekendy magazyn nie realizuje wysyłek). Po nadaniu przesyłki otrzymasz wiadomość z linkiem i numerem śledzenia.

Czy mogę śledzić przesyłkę przez internet?

Tak. Po nadaniu przesyłki przez magazyn otrzymasz wiadomość, w której znajdziesz link i numer śledzenia przesyłki. Zalecamy sprawdzenie statusu przesyłki po upływie 24 godzin od jej nadania, ponieważ informacje mogą nie być aktualizowane automatycznie.

Przesyłka do mnie nie dotarła. Z kim mam się skontaktować?

Jeśli pomimo informacji w systemie, że przesyłka została nadana, ale po upływie kilku dni nadal do Ciebie nie dotarła (zaginęła, nie ma jej lub cokolwiek innego), napisz na adres sklep@powiedztopogrecku.pl. Odpowiadamy najszybciej jak to możliwe (przeważnie w ciągu 24 godzin w dni robocze).

Kontakt

W razie pytań lub problemów napisz na adres sklep@powiedztopogrecku.pl. Odpowiadamy najszybciej jak to możliwe (przeważnie w ciągu 24 godzin w dni robocze).

Shopping Cart
Przewiń do góry